subskrybuj: Artykuły | Komentarze

Pozycjonowanie stron internetowych – promocja w wyszukiwarce

0 komentarzy

Pozycjonowanie KrakówPozycjonowanie witryn internetowych jest to działanie którego celem jest podwyższenie pozycji strony www w organicznych wynikach wyszukiwania na określone frazy. SEO to pierwszy z dwóch sposobów promocji swojej witryny w wyszukiwarce Google (2 to linki sponsorowane pay per click) i pomimo, że pochłania dużo pracy i wytrwałości, to jest niezwykle opłacalne. Wskazane jest dlatego poświęcić parę chwil na zaznajomienie się z tą kwestią.

Można by wyszczególnić kilka czynników, jakie są najważniejsze i mają najbardziej znaczący wpływ na pozycje witryny internetowej w Google. Na początek należy pomyśleć o tym żeby treść na stronie była unikalna, czyli nie powinna znajdować się na jakiejkolwiek inne witrynie, wobec tego odpada np. pobieranie tekstów z Wikipedii bądź jakichkolwiek innych portali. Warto także aby treść na stronie zawierała słowa kluczowe, które są dla firmy najważniejsze, czyli wyrażenia na jakie chcemy by pozycje były wysokie. Oprócz samego contentu trzeba też mieć na uwadze odpowiednie wyznaczenie tytułu oraz opisu strony.

Jeśli nie masz wystarczającej wiedzy aby samemu o to zadbać, to idź do zaufanej Agencji Interaktywnej, która zrobi za Ciebie pozycjonowanie stron Kraków.