subskrybuj: Artykuły | Komentarze

Kategoria wieku

0 komentarzy

Kategoria wieku jest to najczęściej pierwszy rodzaj wyszukiwań, jaki można znaleźć na portalach randkowych. Choć tak naprawdę nie jest on istotny, szczególnie kiedy dwie osoby się ze sobą zaprzyjaźnią, to zanim jeszcze cokolwiek się o kimś dowiemy, chcielibyśmy sprawdzić ile ma lat i jak wygląda.

Osób jest bardzo wiele a wybór może być trudny, dlatego czymś musimy się kierować przede wszystkim. Obecnie ludzi na takich stronach liczy się nawet w milionach osób, dlatego wyszukiwarka nie jest w stanie ich wszystkich pokazać. Wiek ma być ułatwieniem, dzięki czemu znaleźć można osoby podobne do siebie, chyba, że ktoś lubi osoby starsze lub młodsze. Również samemu gdy się wypełnia profil w brybryce ogłoszenia matrymonialne , jest kryterium wieku. Można go podać lub nie, w zależności od tego, kto co chce ukryć czy pokazać. Czasami ludzie wstydzą się tego, ile mają lat, jednak na portalach randkowych nie ma możliwości do wstydu. Wszyscy uczestnicy podają swój wiek, a to ułatwia często wiele kontaktów. Jak wiadomo, wygląd człowieka mówi o nim bardzo wiele, jednak nie zawsze pokazuje prawdziwość lat. Dlatego ta kategoria pomaga w uzyskaniu tak ważnej informacji. Wszystkie randki on linie zazwyczaj mają taką dziedzinę i większość osób nie ma nic przeciwko, aby w przyszłości nadal to pozostało. W kategorii wieku można podać każdy rodzaj jaki tylko jest możliwy do wyszukania. Jak wiadomo tutaj wszystko jest automatyczne dlatego segregacja następuje dzięki uczestnikom portalu. Jeśli ktoś zmienia swój wiek co chwilę wtedy może być w różnych ranking wyszukiwania. Często jest tak że wiek nie gra aż tak dużej roli jeśli dwoje ludzi spodoba się sobie.

Najważniejsze jest to aby było między nimi zrozumienie oraz zaufanie. Wiadome jest że oglądając profil zwraca się na to uwagę jednak jest to czynnik mniej ważny gdy następuje następny etap poznawania się nawzajem. To co można zauważyć to preferencje kobiet które szukają starszych od siebie panów.